Aylin Diyar
Aylin Diyar 11 Jan 2019
5

Bir sonraki

Kuzgun 6. Bölüm - Daha Yeni Başlıyoruz
20 Jun 2019
Kuzgun 6. Bölüm - Daha Yeni Başlıyoruz
Aylin Diyar · 1 Kez İzlendi

YENİ BATMAN FİLMİ 2019 FRAGMANI izle

48 Kez İzlendi

Batman Resmi Fragmanı Çıktı

Yeni Yolculuk, Yeni Süit, Yeni Düşmanlar ve Dünyayı Kurtarmak İçin Bir Kahraman.

Warner Bros., 2013 yılında DC Genişletilmiş Evren olarak bilinen ortak sinema dünyasını başlattı. Ben Affleck, 2016 yılında ilk kez Zack Snyder'in Batman v Superman: Adalet Şafağı filmiyle birlikte oynadığı yeni geniş franchise'da Batman'ı canlandırmaya başladı. Film, 2017 yılında diğer DC Comics karakterlerinin yer aldığı çapraz filmi olan Justice League ve Affleck'in başrolünde oynadığı ve Matt Reeves'in yönettiği bağımsız bir Batman filmi de dahil olmak üzere bir dizi DC Comics uyarlaması dizisinin başlamasına yardımcı olacak.

Temmuz 2015 itibariyle Ben Affleck içeri girmek, Geoff Johns ile ortak yazarlık yapmak ve muhtemelen bağımsız bir Batman filmi yönetmek için görüşmelerde bulundu. Johns, Mart 2016'da Robin'in Adalet Şafağı grafiti ile kaplanan elbise görünümünün daha sonra keşfedileceğini ve ölen karakterin kimliğinin kasıtlı olarak belirtilmediğini iddia etti. Adalet Şafağı'nın serbest bırakılmasının ardından, William Morris Endeavor'un eş-CEO'su Patrick Whitesell, Affleck'in, Warner Bros'un da yönetmesi için seçileceğini umduğu bağımsız bir Batman filmi için bir senaryo yazdığını doğruladı. [138] Warner Bros. CEO'su Kevin Tsujihara, Nisan 2016'da, stüdyoya, oyuncunun başrolü oynayacağı ve yöneteceği Affleck'in bağımsız Batman filmi ile devam ettiğini doğruladı. Mayıs 2016'da Jeremy Irons “Batman'a bağlı” olduğunu teyit ederken Affleck solo Batman filminin çizgi romanlardan ödünç alacağını, ancak çoğunlukla “orijinal bir hikaye” olacağını belirtti. Ağustos 2016'da Jared Leto, Joker sürümünün Affleck'in Batman solo filminde yer alacağını umduğunu dile getirdi. O ayın ilerleyen saatlerinde Deathstroke, Affleck tarafından test çekimleriyle alay edildi, daha sonra Johns tarafından karakterin Joe Manganiello tarafından oynanacağını doğruladı. Ekim 2016'da Affleck, film için amaçlanan başlık The Batman olacağını belirtti, ancak daha sonra filmin farklı bir başlığa sahip olabileceğini açıkladı. Manganiello ve Irons, filme 2017 baharında başlayacağını belirtti. çekime başlamak için yolda olduğunu doğruladı. [148] O ayın ilerleyen saatlerinde Warner Bros. yöneticisi Greg Silverman, filmin 2018'de gösterileceğini belirtti. Aynı zamanda, Affleck, filmin senaryosu olmadığını ve yönetmemesi gerektiğini söyledi. [150] Affleck, Los Angeles'taki filmi Gotham City'yi iki katına çıkarmayı planladı. Filmi Jimmy Kimmel Live'daki görüntüsünde yönetme konusundaki taahhüdünü tekrar onayladı! Ocak 2017'nin sonunda Affleck yönetmen olarak istifaya karar verdi, ancak yapımcı ve oyuncu olarak yer almaya devam etti. [153] [154] Bu noktada, Affleck'in Argo'sunu yazdığı için Akademi Ödülü kazanan ve Batman v Superman: Adalet Şafağı senaryosuna yardım eden yazar Chris Terrio, senaryoyu yeniden yazdı. [155] 10 Şubat 2017'de Matt Reeves'in filmin yönetmeni olarak Affleck'in yerini almak üzere görüşmelerde bulunduğu ancak 17 Şubat'ta görüşmelerin bozulduğu bildirildi. İki hafta sonra Reeves filmi yönetmek ve ortak yapım yapmak için resmen imza attı. Protesto 2018 yılına kadar ertelendi; Reeves, Maymunlar Gezegeni için Savaş sonrası prodüksiyona Haziran 2017'ye kadar bağlandı, [159] ve Batman, Reeves'e yönetmen olarak daha yaratıcı bir özgürlük sağlamak için yeniden yazıldı. Reeves, bir röportajda, filmin karakterin kalbini ve zihnini vurgulayacak ve Alfred Hitchcock'dan ilham alacak "Batman’in neredeyse karamsar, dedektif bir versiyonunu" içereceğini belirtti.

2 Ağustos 2018'de Reeves, Televizyon Eleştirmenleri Birliği panelinde belirdi ve film hakkında birçok ayrıntıyı ortaya çıkardı. Batman'in özgün, noir odaklı bir hikaye olduğunu ve orijinli bir hikaye olmadığını doğruladı. Ayrıca senaryonun tamamlanmaya yaklaştığını ve filmin kurulan DCEU sürekliliğinde hazırlanacağını da ortaya koydu. Affleck hala filmle ilgileniyor ve yapımcı olacak. Filmin 2019 başlarında çekime başlaması planlanıyor( etiket the batman

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala

Facebook Yorumları

Bir sonraki

Kuzgun 6. Bölüm - Daha Yeni Başlıyoruz
20 Jun 2019
Kuzgun 6. Bölüm - Daha Yeni Başlıyoruz
Aylin Diyar · 1 Kez İzlendi