Aylin Diyar
Aylin Diyar 21 Mar 2019
5

Bir sonraki

Güldür Güldür Show 191.Bölüm - Gaza Gelen Arkadaş
14 Apr 2019
Güldür Güldür Show 191.Bölüm - Gaza Gelen Arkadaş
Cansin Can · 3 Kez İzlendi

15 TEMMUZ'DA GÖKTEN GELEN SES VE MEHDİ'NİN ZUHURU

16 Kez İzlendi

15 Temmuz günü Cebrail A.S’ın sesini duyabildiniz mi. Aslında O sesi tüm dünya duydu ama çoğu farkında değil. Bugünkü videomda sizlere o sesin nasıl geldiğini ve daha bir çok mucizeyi anlatacam. Bana göre Erdoğan Mehdi değildir. Sakın bu videoda Erdoğan’ı Mehdi ilan ettiğimi sanmayın.Hadisler ne kadar doğrudur bilmiyorum ama sizlere o gece gerçekleşen hadislerden bir kısmını anlatayım.İşte 15 Temmuz gecesi gerçekleşen hadisler ve Cebrail A.S. ın sesi bakın nasıl olmuş.

1- Mehdi’nin önünde Hızır yürür. Mehdi Peygamberin izinde gider. Görmediği yerden melekler onun önünde set olur korurlar. Medine’yi Rumiye’yi ( İstanbul’u) büyük bir mücadeleyle şehitde olan 70 bin Müslümanla beraber manen tekbirlerle fetheder Hadis açık açık aralarında şehitlerinde olduğu 70 bin müslümanın tekbirlerle İstanbulu manen fethedeceğini söylemiş. Sizce bu olay 15 Temmuzda gerçekleşmiş olabilir mi. Sizce o gece İstanbul da 70 Bin Müslüman sokaklara dökülmüş müdür?

2- Allah Teala Hazretleri mümin kullarına Roma’nın merkezi olan İstanbul’un tesbih ve tekbir ile fethini nasip buyurmadıkça kıyamet kopmayacaktır Hadis te İstanbulun tesbih ve tekbirlerle fethedileceğini söylemiş. Ben eski videolarımdan birinde Muhyiddin İbn Arabi nin İstanbul un 2016 yılında fethedileceğini söylediğinden bahsetmiştim. Sizce de 15 Temmuz da hemde 2016 yılında İstanbul tesbih ve tekbirlerle feth edilmedi mi?

3- Tesbih ve tekbir getirerek Konstantaniyye yi feth edeceksiniz. O zamana kadar elde edemediğiniz ganimet mallarına kavuşacaksınız Konstantaniyye nin diğer adı İstanbuldur. 15 Temmuzda gerçektende İstanbul tesbih ve tekbirlerle feth edildi Peki Hadisteki gibi ganimet mallarına sadece tesbih ve tekbir getirerek nasıl kavuştuk biz. O mallar kimin malıydı Tabiki Feto nundu. Feto denen deccal in şirketlerine ve feto ya hizmet edenlerin mallarına devletimiz el koymuştu

4- Köprü boydan boya tutulduğunda (kesildiğinde) doğudan gelen perçemli yıldızlar (uçaklar) uçtuğunda işte bu köprüde insanlar ölürler Sizce bu köprü İstanbul daki Şehitler köprüsünden başka bir köprü olabilir mi? Haritayı düşünün aynı hadisteki gibi İstanbul a uçaklar tabiî ki doğudan gelmişti ve köprüyü bombalamıştı. Maalesef o gün köprüde birçok insanımızı bu uçaklarla bu hainler alçakça şehit ettiler.

5- Deccal Medine (İstanbul)’nin yakınına konaklar. Sonra İstanbul üç kere sallanır. Her bir kafir ve münafık olan Deccal’in yanına gelir. Hadise göre Deccal İstanbul’un yakınında konaklayacakmış kafir ve münafıklarda Deccale destek olacakmış Gerçektende Feto denen Deccal in o gece İncirliğe geldiğini söylüyorlar. Sizce Deccal gerçekten Feto’mu Aslında Feto da Deccal dir ama asıl Deccal bence başka biri. Dikkatli olun yakında gerçek Deccal le tanışabiliriz

6- Sonra Medine (İstanbul) şehri sakinleriyle beraber üç defa sallanacak. Bunun üzerine (Medine’de bulunan) Münafık erkekler ve kadınlardan hiç kimse kalmayıp hepsi onun yanına gidecekler ve böylece demirci körüğünün demirin kirini, pasını giderip attığı gibi Medine’de pisliğini ( yani habis insanları) dışına atacak ve o güne kurtuluş günü denecektir. Hadise göre İstanbul’un kurtuluşu anlaşılan Feto culardan temizleniş oluyor. Başka bu pislikler kim olabilir ki Bu Fetocuların yaptığı ihaneti ve pisliği başka kim yapabilirki. PKK lılar bile bunlar kadar ihanet yapamadı. 15 Temmuzla ilgili çok hadis var çoook ama anlayana tabi. 15 Temmuza tiyatro diyen adamlara ben binlerce hadis yazsam bile onlar inanmazlar. Ben vazifemi yapıyorum ister inanın ister inanmayın. İstediğiniz kadar Deccalin yalanlarına iftiralarına inanmaya devam edebilirsiniz. Şimdi asıl Hadislere geçiyoruz. Bakalım bunlara ne diyeceksiniz. Biliyorsunuz Mehdi çıkmadan önce Gökyüzünden bir Cebrail A.S seslenecekti değil mi? Sizce Cebrail A.S 15 Temmuz’da seslenmiş midir. Ben o sesi duydum yoksa siz duymadınız mı?

7- İki köprü engellendiğinde işte bu Ehl Beytten Kaim Mehdimizin zuhur zamandır Hadise göre Mehdi iki köprü engellendiğinde zuhur edecekmiş. Yoksa Mehdi zuhur etimi? Hadisin bir tanesi Gökten gelen ses için şunları söylüyor.

8- O, gökten Kaim aleyhisselam’ın ismini nida edecek, doğuda ve batıda olanlar onu duyacaklar. Uyuyan herkes uyanacak, ayakta olan herkes oturacak. Oturan her kes de sesin dehşetinden dolayı iki ayağı üstünde doğrulacak. Bu sesi muteber bilip ona icabet edenlere Allah merhametini ihsan etsin. Bu birinci ses Ruh-ul Emin, Cebrail’in sesidir Sonra buyurdu ki: Bu ses Ramazan ayının yirmiüçünün gecesi Cuma günü vuku bulacaktır. Bunda asla tereddüt etmeyin. Onu duyun ve ona itaat edin. O günün sonunda ise melun İblis’in sesi olacaktır. Nida edecek ki “filanca mazlum olarak öldürüldü”. Böylece halkı şüpheye ve fitneye itecek. O gün bir çokları tereddüt ve hayrete düşecek, ateşte yanmayı hakedecektir. Ramazan ayında ilk sesi işittiğinizde onda tereddüt etmeyin. O Cebrail’in sesidir. Belirtisi de şudur ki o Kaim aleyhisselam’ın ve babasının adını nida edecektir. Öyle ki genç kız zifaftan dışarı çıkacak ve babası ile kardeşini

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala

Facebook Yorumları

Bir sonraki

Güldür Güldür Show 191.Bölüm - Gaza Gelen Arkadaş
14 Apr 2019
Güldür Güldür Show 191.Bölüm - Gaza Gelen Arkadaş
Cansin Can · 3 Kez İzlendi