Cansin Can
Cansin Can 16 Feb 2019
6

Bir Sonraki

Irmak Arıcı & Mustafa Ceceli - Mühür
22 Jul 2019
Irmak Arıcı & Mustafa Ceceli - Mühür
Aylin Diyar · 6 kez izlendi

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a cevap!

17 kez izlendi
İçinde Spor

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği'nin ortak açıklaması üzerinden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a yanıt verdi. Geçtiğimiz günlerde hakem hatalarını görüntülerle anlatan Ali Koç, Fatih Terim'in Trabzonspor maçı sonrası Kulüpler Birliği açıklamasını tiye alan sözleri için, "Fatih Terim'in açıklamalarına katılmıyorum. Aslında biraz kurnazlık yapılıyor" demişti. Galatasaray Başkanı Cengiz bu sözlere şöyle yanıt verdi: Bizle uğraşsınlar, bu bizi diri tutar. Rakiplerin bizim şampiyon olmamamız için vereceği mücadeleye rahatsız olmayız. Birlik adı altında arkamızdan sinsice işler yapılıyorsa, biz bunu hoş karşılamayız. Bu yolu onaylamıyoruz. Bunu biz yapıyorsak bizi de uyarın. Biz sporun düzgün ve fair-play içerisinde ilerlemesinden yanayız..

RECEVİK'TEN KONTRATAK

Galatasaray'ın CAS davasını kazanması ile yönetici Mahmut Recevik, Twitter'dan açıklama yaptı. Recevik, "Galatasaray'a hayırlı olsun" derken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un geçmişte yaptığı CAS ile ilgili açıklamaya, "CAS davası namusumuzdur deyip, davayı geri çekenleri de gördük" yazdı.

UEFA'YA DA 'VAR' GELSİN

Benfica maçındaki hakemi eleştiren Mustafa Cengiz, "İnşallah UEFA Avrupa Ligi'nde da VAR Sistemi'ne geçilir. Türkiye'de VAR'ı destekliyoruz. Uygularken hatalar oluyor. Bizim aleyhimizde de hatalar oldu. Biz hiçbir ayrıcalık istemiyoruz" şeklinde konuştu.?

Daha Fazla Göster
0 Yorumlar sort Göre Sırala

Facebook Yorumları..

Bir Sonraki

Irmak Arıcı & Mustafa Ceceli - Mühür
22 Jul 2019
Irmak Arıcı & Mustafa Ceceli - Mühür
Aylin Diyar · 6 kez izlendi