Bir Sonraki


Dubai nin Şımarık ve Zengin Çocuklarının Çılgın Yaşamları

131 kez izlendi
Cansin Can
6
Yayınlandı 17 Apr 2019 / İçinde Gezi - Tur

Dubai, zenginleri, yaşam tarzı, lüks ve görkemli hayatları ile dünyanın en zengin insanlarına ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en zengin ailelerinin çocukları da sınırsız para ve imkanlarla çılgın hayatlar sürüyorlar. Dubaili zengin çocukların baş döndürücü yaşamları görenlere parmak ısırtıyor. Dubai ve Orta Doğu'nun zenginleri bizim bildiğimizin çok dışında bir hayatı yaşıyorlar. Ve Orta Doğu'nun zengin aileleri, servetleri ile çocuklarını da şımartmaktan kaçınmıyorlar.
Dünyanın en zengin çocukları, instagramın en zengin ve şımarık çocuklarını daha önce kanalımızda izlediniz. Bu gün de Dubai ve orta doğunun zengin çocuklarının hayatlarına göz atacağız. Savurgan bir hayat tarzı, efsane arabalar, tonlarca para, pahalı kıyafetler. Sadece bunlarla da yetinmiyorlar. Biz ev hayvanı olarak kedi köpek beslerken, adamlar aslan kaplan besliyor. Bir dilim pizzaya ya da bir tatlıya binlerce dolar ödüyorlar. Bunların hepsini, hem de insanların gözünün içine soka soka yapıyorlar. Çünkü, yapabiliyorlar.
Dubai ve Orta Doğulu zengin çocukların yaptığı çılgın şeyleri Dubai'nin Şımarık ve Zengin Çocuklarının Çılgın Yaşamları videomuzda sizin için derledik.

Daha Fazla Göster
0 Yorumlar sort Göre Sırala

Bir Sonraki